Kol system

Praca na stanowisku
Mechanik silników spalinowych

W Kol-system koncentrujemy swoją działalność na usługach w sektorze napraw i utrzymania lokomotyw spalinowych oraz elektrycznych. Polityka jakości naszej firmy przekłada się na optymalne efekty, i co najważniejsze, satysfakcję naszych Klientów. Świadczymy również mobilne usługi serwisowe w zakresie usuwania awarii. Na rynku istniejemy od 10 lat.

Miejsce pracy: Sosnowiec-Jęzor

Zadania na stanowisku:

  • Prace przy remontach silników diesla dużej mocy , np.: wymiana wałów korbowych , kapitalne remonty silników lokomotyw spalinowych itp.
  • Wykonywanie pomiarów mikrometrycznych elementów silników spalinowych np.: pomiary wałów korbowych , pomiary tulei cylindrowych , elementów mechanicznych silników
  • Obsługa, naprawa i konserwacja silników diesla dużej mocy, np.: wymiana filtrów oraz materiałów eksploatacyjnych
  • Diagnostyka i usuwanie awarii w silnikach spalinowych, np.: wymiana głowic, wymiana wtryskiwaczy, usuwanie nieszczelności, ustawianie zaworów, kątów wtrysku
  • Wyjazdy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne do klienta

Wymagania:

  • Znajomość i umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej – mile widziane
  • Znajomość budowy i zasady działania silników spalinowych o zapłonie samoczynnym – mile widziane
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (dla zainteresowanych możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy zlecenia)
  • Praca w systemie dwuzmianowym 7-15 i 14-22
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Kartę multisport

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała