Kol system

Praca na stanowisku
Elektryk-Elektromonter

W Kol-system koncentrujemy swoją działalność na usługach w sektorze napraw i utrzymania lokomotyw spalinowych oraz elektrycznych. Polityka jakości naszej firmy przekłada się na optymalne efekty, i co najważniejsze, satysfakcję naszych Klientów. Świadczymy również mobilne usługi serwisowe w zakresie usuwania awarii. Na rynku istniejemy od 10 lat.

Miejsce pracy: Sosnowiec-Jęzor

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa , naprawa i konserwacja maszyn elektrycznych – silniki prądu stałego dużej mocy , prądnice ,
  • Obsługa , naprawa aparatów elektrycznych – styczniki, przekaźniki szafy sterownicze WN oraz NN
  • Usuwanie awarii, nieciągłości oraz zwarć w obwodach sterowania NN.
  • Usuwanie awarii, nieciągłości oraz zwarć w obwodach głównych WN
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych : pomiary rezystancji izolacji , pomiary ciągłości obwodów

Wymagania:

  • Znajomość i umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.
  • Świadectwo kwalifikacji SEP powyżej 1kV kat E, mile widziana kat. D
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (dla zainteresowanych możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy zlecenia)
  • Praca w systemie dwuzmianowym 7-15 i 14-22
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Kartę multisport

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała